Asistent Manager

Evolve Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza agenda managerului general al companiei
- Preia mesaje, mailuri si telefoane pentru acesta
- Organizeaza corespondenta managerului si a companiei, precum si contractele companiei
- Mentine legatura cu furnizorii, clientii sau partenerii
- Intocmeste si transmite diverse rapoarte intern si extern companiei
- Se ocupa de detaliile referitoare la primirea partenerilor straini si a delegatiilor din partea companiei mama sau a altor filiale
- Alte activitati tipice de secretariat.

CERINTE

Candidatul ideal pentru acest post:
- este o persoana foarte organizata, serioasa, muncitoare, dornica de a invata lucruri noi.
- cunoaste limba engleza
- operarea PC (pachetul Microsoft Office);
- are experienta similara de minim 3 ani
- are abilitati de negociere, comunicare, de utilizare corecta a limbii romane

BENEFICII OFERITE

- salariu fix atractiv, cu bonusuri si prime in functie de performante

Evolve Group este o agentie de resurse umane ce ofera servicii complete pentru evaluarea personalului, intocmirea de fise de post, precum si pentru recrutarea si selectia de noi angajati. Consultantii Evolve sunt absolventi de studii de specialitate: psihologi, sociologi si analisti cercetare de piata.