ASISTENT MANAGER

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

-elaborarea si administrarea corespondentei (fax, email, tel)
-stabilire intalniri, agenda, rezervari
-intocmirea de rapoarte si situatii, conform procedurilor
-activitati de traducere, tehnoredactare documente
-activitati de protocol

CERINTE

-studii medii finalizate
-experienta pe un post similar prezinta avantaj
-operare MS Office : Excel, Power Point - nivel mediu
-limba engleza - nivel mediu
-persoana responsabila, dinamica, organizata

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu profesionist
-program de instruire

Dupa o perioada de expansiune puternica pe mai multe segmente de piata in 2005, Grupul RTC s-a concentrat, in 2006, pe consolidare si crestere organica.
Incepand de anul acesta, RTC Holding functioneaza intr-o noua structura organizatorica: 10 divizii puternice, cu o forta mai mare de actiune si cu o dinamica deosebita. Fiecare din cele 11 divizii are un management propriu si o strategie clara de dezvoltare; diviziile sunt conduse de un Presedinte si mai multi vicepresedinti, ce au ca suport un staff specializat pe mai multe domenii de expertiza.