ASISTENT MANAGER

CONSULTEAM Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asistarea directorului general in realizarea planificarilor
- Realizarea de raportari externe periodice catre Essilor International
- Urmarirea si verificarea platilor efectuate de clienti
- Contabilitate primara (registru de casa, evidenta documentelor contabile primare)
- Mentinerea legaturii cu firma de contabilitate
- Organizarea documentelor interne (ex. Bonuri de consum, documente pt verificarea stocurilor etc)
- Aprovizionarea cu consumabile pentru birou

CERINTE

-Absolvent(a) studii superioare
- Cunostinte contabilitate primara / evidenta documentelor
- Cunostinte de limba engleza – nivel avansat
- Cunostinte operare PC (Excel , Word) – nivel avansat
- Persoana foarte bine organizata
- Adaptabilitate la un mediu foarte dinamic

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant
-Bonuri de masa
-Telefon

Clientul nostru, SC ESSILOR ROMANIA SRL – filiala companiei ESSILOR INTERNATIONAL in Romania – ofera oportunitatea ocuparii pozitiei de ASISTENT MANAGER pentru o colaborare pe termen lung.

Garantam confidentialitatea tuturor aplicatiilor.