Asistent Manager

Madora Chemicals SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati secretariat
- traduceri documente
- arhivare documente
- contabilitate primara (aranjare documente, emitere facturi, intocmire diverse situatii extracontabile)

CERINTE

- permis de conducere si masina
- minim 1 limba straina: ideal germana, engleza acceptabil - nivel fluent
- cunostinte lucru PC (Microsoft Office Pack, Saga sau alt program contabilitate)
- persoana inteligenta, cu simt de raspundere, organizata, cu atitudine pozitiva si aspect placut.

BENEFICII OFERITE

- transport decontat
- telefon de serviciu
- prime de sarbatori
- prime de succes

Companie cu capital 100% privat romanesc ce activeaza pe piata producatorilor de lacuri, baituri si vopsele. importanta ramura a activitatii noastre este prestarea de servicii de vopsitorie industriala. Lemn, MDF, sticla, metal si alte suprafete sunt vopsite in sectia noastra din Popesti Leordeni sau loco, la sediul clientilor.