Asistent manager

LOKa Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest anunt se adreseaza in special persoanelor de gen feminin!

Nu este nevoie de experienta anterioara in aceste domenii, marele avantaj al acestui job este ca persoana de care avem nevoie va invata lucruri utile. Va invata sa redacteze articole, sa foloseasca Photoshop, sa raspunda la telefon, sa vorbeasca cu clienti, sa gestioneze un CMS etc.

CERINTE

Partea online:
-redactare articole;
- administrare web (Photoshop);
-administrare magazin online (Opencart);
- prelucrare foto. Cunoasterea Photoshop reprezinta un avantaj;
- folosire softuri speciale. Experienta nu este necesara.
- comportamentul: o persoana sociabila si plina de energie;
- o prezenta placuta, reprezentand primul contact cu clientii;
- dorinta de a invata / entuziasm;
-respectarea dead-line-urilor

Partea offline:
-bune abilitati de comunicare
- cautari potentiali clienti
- trimitere mailuri si raspuns la mailuri
- toate atributiile unuei asistente
- atitudine pozitiva, agreabila si calma

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti
- dezvoltare personala si profesionala
- mediu de lucru dinamic, deschis, provocator
- salariul asigurat - minim pe economie
- comision din vanzari servicii: 100-1000 euro/luna
- decontare trasnport
- bonusuri salariale in functie de performanta

LOKA.ro este un concept in domeniul ofertei de servicii online si nu numai. Nu oferim un serviciu, ci un amalgam de servicii ce reprezinta o solutie pentru afacerea dumneavoastra.