Asistent Manager

Xposed Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine evidenta pentru diferite produse;
- preia comenzile telefonice sau prin e-mail, pregateste actele necesare expedierii acestor comenzi;
- ofera informatii referitoare la produsele comercializate de societate;
- programeaza intalniri in agenda Directorului;
- elaboreaza si redacteaza rapoarte si situatii cerute de management;
- copiaza / redacteaza diferite documente;
- mentine legatura cu partenerii societatii;
- promoveaza imaginea firmei prin activitatea pe care o desfasoara;
- reprezinta ocazional societatea la diferite expozitii / targuri;
- diverse activitati de secretariat;

CERINTE

- cunostinte solide Excel - se va da un mic test;
- cunostinte Word;
- cunostinte program contabilitate - emitere facturi, avize de insotire a marfii (WinMentor);
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- claritate si coerenta in exprimarea scrisa si verbala;
- abilitati de organizare si planificare;
- persoana punctuala, organizata, serioasa, sociabila;
- cunostinte limba Engleza;

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.