Asistent Manager

RIAS EXCELSIOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-activitati de secretariat
-facturare si incasare clienti
-gestiune activitati office
-evidenta cursuri, cursanti, orar
-contabilitate primara (oferim suport si training)

CERINTE

-trebuie sa fie o pers ordonata, analitica, organizata, punctuala, comunicativa, pozitiva care sa poata interactiona cu usurinta cu pers necunoscute
-trebuie sa aiba capacitatea de a invata lucruri noi, diverse si complexe
-trebuie sa poata lucra cu usurinta la calculator in programe ca word, excel, powerpoint, cunoasterea programului SAGA ar fi un avantaj
-trebuie sa vorbeasca si sa scrie corect romaneste, limba engleza este un avantaj

BENEFICII OFERITE

-se lucreaza 4 ore pe zi, dupa-amiaza/seara (zilele de duminica si luni sunt libere)
-contract de munca perioada nedeterminata cu perioada de proba 3 luni.
-mediu de lucru tanar si dinamic
-posibilitatea acumularii unei experiente importante pt orice tanar la inceput de drum
-concediu anual platit 21 zile
-reduceri si/sau gratuitati la cursurile care se desfasoara in cadrul centrului