asistent manager

SC Energoinstal Premium SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi
- managementul documentelor companiei(sortarea şi expedierea corespondenţei, arhivarea documentelor companiei, managementul contractelor incheiate de companie, sortare, arhivarea şi evidenţa lor, copierea şi multiplicarea acestora, securizarea informaţiilor cu caracter confidenţial, se ocupa de traducerea anumitor documente când situaţia o cere)
- gestionarea fluxului informaţional generat în interiorul companiei (întocmirea şi trimiterea către persoanele participante a ordinii de zi a şedinţelor, întocmirea proceselor verbale ale şedinţelor, redactarea şi trimiterea procedurilor şi a regulilor interne în conformitate cu normele interne ale companiei)
- administrarea apelurilor de intrare în companie
- coordonarea relaţiei cu furnizorii de consumabile, birotică, presă, servicii, întreţinere, curăţenie, curierat
- coordonarea activităţilor de protocol(primirea şi îndrumarea vizitatorilor, administrarea bugetelor pentru mesele şi evenimentele de protocol organizate de companie)
- coordonarea activităţilor de deplasare a personalului companiei (se ocupă de rezervări, întocmirea documentaţiei necesare pentru deplasări, procurare de bilete)
- managementul şi evidenţa obiectelor de inventar şi a mijloacelor fixe la nivelul întregii companii
- coordonarea activităţii de PSI si protecţia muncii la nivelul întregii companii

CERINTE

Candidatul ideal
-Cunostinte foarte bune de limba romana.
- Disponibilitate pentru program prelungit.
- Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica.
- Experienta de minim 1 an pe un post similar.
- Cunoasterea avansata a pachetului Ms Office, utilizare internet;
-Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare,
-Capacitatea de a lucra sub presiune si extrem de organizat, agilitate si inteligenta
-Personalitatea, proactivitatea si initiativa sunt esentiale pentru acest post.
-Capacitate de organizare pe prioritati;

Descrierea jobului
-preluarea si procesarea documentelor venite din teren de la echipele de lucru;
-Asistarea administratorului in activitatea sa zilnica;
-Activitati de secretariat (preluare si redirectionare apeluri, preluare si raspuns mail-uri client sau intre departamente)
-Gestionarea mesajelor si a corespondentei;
-Redactarea de documente, rapoarte etc;
-Organizarea, clasarea si arhivarea documentelor
-Colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate.
-Mentinerea unui flux comunicational intradepartamental continuu si eficient

BENEFICII OFERITE

Program de lucru si salarizare:
- Program lucru : luni-vineri 8.30-16.30
Primele 3 luni se ofera salar 1.200 lei dupa care urmeaza o marire in functie de capacitatea de invatare, organizare si sarcini executate.

Societatea noastra se ocupa cu proiectarea, executia, verificarea si revizia instalatiilor de gaze.
Suntem in prezent o echipa de 40 de oameni care doresc sa ridice standardele in instalatiile de gaze.