Asistent manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei
- mentinerea contactului cu furnizorii (papetarie, consumabile, telefonie, internet, promotionale, apa, gunoi, gaze, energie electrica, etc)
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management

CERINTE

- persoana organizata, responsabila, atenta la detalii, punctuala cu bune abilitati de comunicare
- minim 1 an pe o pozitie cu responsabilitati similare
- abilitate de a invata lucruri noi
- spirit de initiativa, perseverenta, dinamism
- capacitate de lucru in echipa
- persoana organizata,.
- studii superioare finalizate
- cunostinte de operare a calculatorului si a echipamentelor periferice
- limba engleza – nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- formare si dezvoltare profesionala
- mediu de lucru placut
- posibiliatatea de a avansa in cariera