asistent manager

HELP MULTISERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea legaturii cu clientii, furnizorii si partenerii companiei
- gestionarea documentelor privind clientii, furnizorii si partenerii
- Tine evidenta proiectelor in desfasurare si a sarcinilor
- planifica, elaboreaza, intocmeste, arhiveaza diverse documente
- emiterea facturilor / plati pt achizitii, utilizare internet banking
- gestionarea necesarului de materiale, verificarea stocurilor, aprovizionarea cu necesarul de materiale a punctelor de lucru
- orice alte activitati necesare bunului mers al firmei;

CERINTE

- Seriozitate punctualitate, responsabilitate;
- Loialitate, confidenţialitate, implicare ;
- Capacitate organizatorica, spirit de echipa, eficienta
- Ambitie, perseverenta, comportament profesional;
- Angajare pe termen lung;
- Cunoştinţe de operare PC, MS Office, Excel
- Permis auto cat B - fara incidente
- Disponibilitate program prelungit

BENEFICII OFERITE

se ofera training / posibilitate de dezvoltare profesionala
mediu de lucru placut
plata salariilor la timp;
contract de munca;
telefon serviciu

Cu o experienta de peste 14 ani, Help Multiservices ofera servicii profesionale de curatenie civila si industriala, in Bucuresti si alte orase din Romania.