Asistent Manager

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Secretariat;
Responsabilitate gestiune birou;
Intocmire oferte comerciale in Excel;
Procesare comenzi catre furnizori in limba engleza sau italiana;
Gestiune comerciala (intocmire NIR, avize de expeditie, facturi);
Relationare cu clientii (arhitecti, designeri, proiectanti);
Promovare a pachetului de produse catre birourile de proiectare

CERINTE

Notiuni tehnice in constructii, cunostinte Autocad – prezinta avantaj;
Spirit de initiativa, autodidact, buna capacitate de comunicare, entuziasm si dorinta de a creste profesional;
Engleza avansat, italiana – prezinta avantaj;
Excel, Word, Powerpoint;
Permis de conducere, categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Telefon, training etc.

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!