Asistent Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea agendei de lucru a managerului;
- Participa la intalniri impreuna cu Directorlul General
- Asistarea Directorului General in activitatea sa zilnica
- Gestionarea mesajelor si a corespondentei
- Organizarea deplasarilor;
- Traducerea si redactarea de documente;
- Organizarea, clasarea si arhivarea documentelor
- Colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate.
- Organizarea si administrarea agendei zilnice de lucru a Managerului
- Participa la luarea deciziilor pentru derularea activitatii firmei in lipsa managerului.
- Mentinerea unui flux comunicational interdepartamental si intradepartamental continuu si eficient

CERINTE

- Cunostinte foarte bune de limba engleza scris / vorbit; limba germana constituie un avantaj
- Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari.
- Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica.
- Experienta de minim 5 ani pe un post similar.
- Cunoasterea avansata a pachetului Ms Office;
- Cunostinte corespondenta de afaceri
- Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare
- Personalitate si diplomatie, cu abilitatea de a comunica la nivel managerial
- Capacitatea de a lucra sub presiune si extrem de organizat, agilitate si inteligenta
- Capacitate de organizare pe prioritati.

BENEFICII OFERITE

se negociaza la interviu