ASISTENT MANAGER

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport echipei manageriale in gestionarea activitatii societatii;
- Monitorizarea proiectelor realizate de directorii de departamente;
- Intocmeste rapoarte si situatii conform procedurilor asupra proiectelor desfasurate de directorilor de departament;
- Ofera suport administrativ echipei manageriale;
- Actualizeaza baza de date cu informatiile de contact ale partenerilor de afaceri ;
- Gestioneaza documentele comerciale si clasificate supuse avizarii directiunii;
- Tine evidenta ofertelor si a contractelor;
- Gestioneaza coresponedenta externa, redacteaza adresele pentru terti (scrisori, contracte, adrese) ;
- Organizeaza agenda echipei manageriale (intalniri, corespondenta de afaceri etc) .

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Excelente abilitati de comunicare, organizare si sistematizare, gandire stategica;
- Atitudine pozitiva, pro-activa, orientata catre finalizarea sarcinilor de serviciu;
- apacitati de sinteza, analiza si atentie acordata detaliilor;
- Capacitate de a rezolva sarcini multiple concomitent/atentie distributiva;
- Capacitate de planificare si prioritizare a activitatilor;
- Capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
- Persoana responsabila, diplomata, energica;
- Experienta anterioara in functii similare;
- Cunostinte bune de operare PC(MS Office) si Internet;
- Cunostinte de limba franceza, engleza.

BENEFICII OFERITE

Formare profesionala
Salariul brut oferit 1000 euro

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.