Asistent manager loc de joaca

Gymboland Blue

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa organizeze angajatii pe timpul turei si sa aiba grija ca totul decurge normal
- Sa stie toate ofertele locului de joaca si sa le poate explica tututor clientilor.
- Sa verifice comenzile si sa faca reclamatii daca nu sunt respectate
- Sa promoveze toate ofertele si evenimentele companiei in locatie si pe pagina de Facebook .
- Sa verifice in fiecare zi inventarul facut de casieri .
- Sa verifice la fiecare tura tot locul de joaca si sa descopere eventualele defectiuni tehnice

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara
- cunoasterea limbii engleze - obligatoriu - minim nivel conversational
- capacitate de organizare si planificare a activitatii curente
- personalitate dinamica, comunicativa, organizata si analitica
- persoana pozitiva, curioasa, logica si atenta la detalii ;
- seriozitate si punctualitate
- capacitate de lucru in echipa
- munca sustinuta si rezistenta la stress