Asistent - Management Operatiuni

Smart Sigma

Job expirat

RESPONSABILITATI

-participari la proiecte (in companii industriale si de servicii)
-participa activ, alaturi de echipa din care face parte, la activitati de evaluare, proiectare si imbunatatire a proceselor/produselor in companiile din grup: prelevare masuratori, analiza date, implementare solutii, control de proces
-sustine activitatea de instruire
-participa la organizarea de cursuri; contribuie la pregatirea si traducerea de materiale pentru cursuri; urmareste legatura cu participantii la cursuri; intretine baza de date si raportari.

CERINTE

-studii superioare tehnice
-cunostinte solide de matematica si statistica
-foarte bune abilitati de comunicare si de interrelationare personala
-limba engleza nivel avansat
-permis de conducere categoria B
-operare PC: MS- Office - foarte bine
-atitudine proactiva
-disponibilitate pt. program prelungit si deplasari.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Smart Sigma este o companie care ofera recrutare de personal si consultanta interna de management la nivel de Headquarters pentru un grup de companii (cel mai mare investitor de portofoliu din Romania).