ASISTENT LOGISTICA- Fashion Retail Industry

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Colaboreaza cu furnizorii din strainatate (Spania, Anglia, Germania si Hong Kong) pe transporturi;
-Intocmeste cererile de oferta catre furnizorii;
-Realizeaza si urmareste comenzile;
-Participa la procesarea in vama a produselor (pregateste facturile, intocmeste documentele necesare);
-Realizeaza raportari lunare specifice.

CERINTE

-Cunostinte medii Microsoft Office, Excel;
-Experienta in domeniul logisticii (min. 1 an);
-Initiativa, orientare catre rezultat;
-Studii universitare;
-Capacitatea de a lucra atat individual, cat si in grup.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru profesionist;
-Posibilitatea de a dezvolta o cariera;
-Pachet salarial motivant.

Clientul nostru pentru acest proiect este una din cele mai mari companii de fashion retail din Romania. Compania este intr-un amplu proces de expansiune motiv pentru care doreste sa-si consolideze echipa.

B.C.L. GROUP este o firma specializata in resurse umane, ce ofera servicii de recrutare si consultanta.
Deoarece suntem convinsi ca putem identifica cei mai buni candidati pentru o organizatie, acordam o atentie deosebita procesului de recrutare si selectie astfel incat succesul recrutarii sa ajute la dezvoltarea profesionala a candidatilor cat si la succesul Clientului.
\\\\\\\"Noi adaugam valoare capitalului uman\\\\\\\"