Asistent logistica

PRINTEC GROUP ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Evidenta si urmarirea operatiunilor de transport;
2.Raportarea operatiunilor de transport.

CERINTE

Studii medii / superioare
Persoana:
- motivata
- ordonata, meticuloasa
- dispusa sa invete
Abilitati de utilizare MsOffice(Excel si Word),programe e-ma

Printec Romania face parte din grupul de firme Printec (www.printecgroup.com), care este prezent in 14 tari europene. Compania noastra furnizeaza solutii profesioniste legate de echipamente de tip Self-Service Terminals, tehnologii de card magnetic si smart, plati electronice, securizare de date, hardware si software specializat sau de uz general. Principalii clienti ai companiei sunt bancile comerciale, institutiile financiare nebancare dar si alte institutii din Romania; principalii parteneri reprezentati de catre Printec sunt NCR, VeriFone, Thales, Gemalto, Nortel Networks. Sediul principal este in Bucuresti, iar firma mai are 25 centre de service in Romania .