ASISTENT LOGISTICA

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-gestionarea comenzilor si incasarilor
-supervizarea transporturilor si gestionarea livrarilor de produse
-mentinerea si gestionarea relatiei cu furnizorii de servicii si materiale
-mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii si informarea acestora in legatura cu sistemul de logistica al companiei

CERINTE

Pentru clientul nostru - companie romano-italiana din domeniul productiei si comercializarii produselor din piele, cautam o persoana care sa indeplineasca urmatoarele cerinte :
-studii absolvite - profil real
-cunostiinte solide Excel, Word
-cunostiinte lb. italiana la nivel conversational
-carnet conducere cat. B este un plus

-foarte organizat/a si responsabil/a
-capacitatea de a acumula rapid informatii noi
-capacitate de prioritizare a sarcinilor de lucru
-capacitate de randament in conditii de stres si de respectare a termenelor limita
-spirit de initiativa
-foarte bune abilitati de inter-relatioanare
-spirit de echipa dezvoltat

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant
-beneficii in functie de performante
-dezvoltarea profesionala si personala intr-un mediu
stimulativ; lucrul alaturi de profesionisti

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL is a personnel leasing company. The company collaborates with specialized people, finding them contracts at different Customers. The collaboration is based on work contract full-time, work-contract part-time or subcontracting (freelancers).
Availability and flexibility is the key of succes !