ASISTENT LOGISTICA

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine relatia cu clientii si rezolva [probleme administrative ( telefoane, electricitate, posta, coletarie, importatori, curierat, etc)

- Se ocupa de intretinerea punctului de lucru ( usi de acces, mici defectiuni),

- Alte activitati administrative trasate de conducere,

- Monitorizare stare tehnica a parcului auto ( 15 autovehicule).

CERINTE

- Studii medii / superioare,

- cunostinte Office avansat,

- permis de conducere categoria B,

- minim 1 an experienta in probleme administrativ logistice.

- Activ, modest, muncitor, descurcaret, initiativa proprie,.

Candidatii care corespund criteriilor de selectie sunt invitati sa sune la tel. 327.66.55 pentru o programare la interviu.
SELECTIA ARE LOC DOAR IN URMA PROGRAMARII SI INTERVIULUI DIRECT!

BENEFICII OFERITE

- Salariul net lunar 250 Euro.

- Perioada de proba - 3 luni.

- Program de lucru L-V 9-17. Disponibilitate program prelungit.

- Forma de angajare - contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro