ASISTENT LIVRARE MARFA

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza procesul de livrare a marfii ;
- participa la asistarea receptiei transportului de marfa ;
- organizeaza descarcarea marfurilor dupa criterii functionale ;
- raporteaza eventualele discrepante care apar in legatura cu marfa livrata si comanda efectuata ;
- e responsabil cu recuperarea documentelor de insotire a marfii.

CERINTE

- studii medii ;
- experinta anterioara nu este necesara ;
- studenti/pensionari cu drept de munca ;
- spirit de observatie ;
- abilitati organizatorice, persoana riguroasa;
- spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant ;
- bonuri de masa;
- asigurarea transportului ;
- telefon de serviciu ;
- trainiguri periodice ;
- mediu de lucru profesionist si dinamic ;

RTC Grup este lider pe piata de papetarie, de carte, de transport si curierat. Cuprinde diviziile: Diverta, PROCA Romania, Sistec-Sbsol, Proffice, Rimobi, TCE, Fashion, Flaro. RTC Holding este o companie de succes care promoveaza cei mai buni oameni, cele mai bune solutii, cei mai buni parteneri, cautand permanent echilibrul dintre loialitate si performanta.