Asistent Licitatii

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea documentatiei specifice pentru licitatii: documentatie de calificare, oferta tehnica, oferta comerciala;
- analizarea anunturilor de licitatii publicate pe site-ul E-market si in Monitorul Oficial;
- urmareste finalizarea acestor licitatii si semnarea contractelor;
- elaboreaza o serie de rapoarte solicitate de Directorul Comercial;
- asigura asistenta pentru Directorul Comercial;

CERINTE

- studii superioare, constituie un avantaj studiile in domeniul economic;
- abilitati de analiza si sinteza;
- cunoasterea la un nivel avansat a limbii engleze;

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa, telefon mobil

Companie ce activeaza in domeniul tipografic si al solutiilor It, membra a unui grup de companii multinational, lider de piata in domeniu, specializata in productia de formulare fiscale cu regim special, formularistica comerciala, tiparirea de date variabile, programe de fidelizare, personalizare carduri, etc. In Romania, compania numara in prezent un numar de 470 de angajati.