Asistent IT, punct de lucru Otopeni

SERPICO TRADING srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Rezolvarea problemelor de IT aparute in cadrul companiei
- Realizarea de rapoarte si modificari in baza de date (nivel de baza)
- Mentinerea relatiilor cu furnizorii de servicii IT
- asistenta in implementarea de aplicatii

CERINTE

- Absolvent al unei facultati cu profil informatic (Automatica, Cibernetica, Informatica)
- PASIONAT de informatica, calculatoare
- cunostinte de baza de SQL
- cunostinte de baza de programare
- cunostinte foarte bune de utilizare a programelor informatice
- excelente abilitati analitice ,atentie la detalii, organizat
- persoana dinamica , responsabila , capabila sa respecte termenele limita.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati importante de dezvoltare profesionala
- Mediu de lucru placut
- Pachet salarial motivant

IMPORTATOR produse alimentare cu un mare impact in piata: BONDUELLE (lider mondial in productia de conserve mazare ,porumb) VICY (lider european in productia de produse din peste pane si surimi) f ulei de masline MASECO conserive de peste AR.INDUSTRIE ALIMENTARI SPA. conserve de rosii DISTRIBUITOR pentru DR.OETKER (zahar vanilinat,praf de copt);