Asistent in Relatii Publice si Comunicare

SC REINVENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentine relatia cu Registrul Comertului;
Depunere de capitaluri sociale;
Completare formulare, dosare, cereri;
Efectueaza deplasari in vederea solutionarii dosarelor tertilor;
Realizare rezervari denumire societati;
Ridicare acte institutii;

CERINTE

capacitate crescută de înţelegere a mesajului verbal sau scris,
capacitate crescută de a asculta descrierea unui eveniment şi de a o înţelege;
aptitudini de comunicare orală şi scrisă;
abilitatea de a utiliza limbajul scris, cât şi oral pentru a comunica informaţii sau idei altor persoane;
culegere, clasificare şi interpretare a informaţiilor;
planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor;
atenţie concentrată şi distributivă;
rezistenţă la efort intelectual prelungit.
flexibilitate în gândire;
integritate profesională;
receptivitate crescută la solicitările profesionale;
eficienţă profesională (capacitate de mobilizare personală pentu finalizarea sarcinilor);
personalitate organizată, pragmatică;
condiţii fizice ale muncii: muncă de birou dar şi de teren;

BENEFICII OFERITE

Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima seriozitate si confidentialitate. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

Domeniul de activitate este consultanta comerciala si evidenta contabila, firma facand parte din grupul de firme REINVENT, existent pe piata incepand cu 1993