Asistent in brokeraj

INTEGRITY GECAST BROKER DE ASIGURARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTEGRITY BROKER – companie de brokeraj in asigurari fondata de dl. Stroe Catalin George, este dedicata dezvoltarii echipei cu noi Parteneri, profesionisti in asigurari, specializati in:
-Distribuirea produselor de asigurare prin consilierea potentialilor clienti referitor la cea mai bună posibil soluție de asigurare si asistenta lor pe tot parcursul contractului de asigurare,
-Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-Formarea, dezvoltarea si managementul propriei echipe de vanzari.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Integritate, seriozitate, abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Experienta in vanzari si/sau intermediere asigurari (cod RAF) constituie un avantaj;
- Spirit intreprinzator, dinamic, orientat spre performanta;
- Cunostinte operare PC;

BENEFICII OFERITE

- Comisionare atractiva, cu posibilitatea de a creste exponential castigurile;
- Calificare si dezvoltare personala continua prin pregatire profesionala, platforma IT performanta, suport logistic si operational;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes / a propriei afaceri in cadrul organizatiei;
- Seriozitate si stabilitate in colaborare.