ASISTENT IMPRESAR

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu artistii agentiei;
- Contactarea potentialilor clienti ( cluburi, organizatori evenimente, institutii, etc) in vederea vanzarii serviciilor agentiei, atat in Romania cat si strainatate;
- Rapoarte zilnice de activitate;

CERINTE

- Studii superioare;
- Limba engleza – nivel avansat ( scris, vorbit, citit);
- Abilitati foarte
bune de omunicare;
- Experienta in relationarea cu oamenii;
- Experienta in vanzari;
Cunoasterea domeniului artistic ( cel muzical) prezinta avantaj;
- Disponibilitate la deplasari in
caz de nevoie;
- Permis conducere categ.B;
- Masina personala prezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, negociabil;
- Telefon mobil;
- PC;
- Decontarea combustibilului.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro