Asistent HR, Systems & Organisation

SC TECHNOTRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura suport pentru Director HR, Systems & Organisation (COO) / Senior Consultant
Ofera 'help-desk' atat pentru IT cat si pentru proceduri
Mentine agenda, programeaza sedinte si verifica respectarea termenelor, precum si distribuirea informatiilor si a materialelor
Urmareste si finalizeaza :
- notele intalnirilor
- procedurile stabilite
- raportari diverse
- information flow & document flow

CERINTE

Cunoasterea foarte buna si experienta in lucru cu programul Microsoft Excel.
Cunoasterea buna a pachetului de programe MS Office (Access prezinta un avantaj).
- cunostinte de limba engleza (de preferinta avansat)
- capacitate de lucru in echipa
- capacitate de concentrare
- bun spirit organizatoric
- rezistenta la stres si la program variabil
- capacitate mare de asimilare
- prezinta avantaj cunostiintele de IT
- prezinta avantaj cunostiinte si/sau abilitati tehnice.
- domiciliu in BUCURESTI

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a invata intr-un mediu dinamic
- Posibilitatea de a creste odata cu firma
- se poate si full-time, sau per project
- poate fi student(a)

Executam tubulatura metalica pentru sistem de ventialatie si aer conditionat, si distribuim utilaje folosite in industria HVAC.