ASISTENT GESTIONAR SEF - PITESTI, BUCURESTI

S.C. Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea NIR-urilor si PV-urilor de lipsuri, plusuri sau deteriorate de la gestiuni si plasarea lor la Contabilele de distributie;
- transmiterea dupa aprobarea gestionarului PV de lipsuri, plusuri sau deteriorate si fotografiile aferente PV, catre Directorii de departament;
- prezinta Gestionarului Sef rezolutiile primite de la Directorii de departament;
- urmareste efectuarea transferurilor pentru marfurile lipsa sau deteriorate si informeaza de aceste transferuri Gestionarul Sef;
- tine evidenta clara a depozitelor de lipsuri si deteriorate blocate la vanzare.

CERINTE

- studii medii sau superioare (de preferinta tehnice)
- cunostiinte operare calculator si contabilitate primara
- disponibilitate program prelungit
- experienta pe un post similar constituie un avantaj;
- persoana dinamica, serioasa, cu atentie distributiva si capacitati reale de a lucra intr-un mediu profesionist.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- posibilitati reale de promovare in cadrul unei firme de renume national.

Companie cu capital integral romanesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata romaneasca in anul 1994, aducand un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.

In prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.