Asistent General Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune:
-Activitati admininistrative: stabilirea intalnirilor, rezervari,
-Gestionarea agendei zilnice a Directorului General
-Gestionarea si elaborarea corespondentei de afaceri (fax, email, telefon)
-Activitati de traducere, tehnoredactare documente, realizarea unor prezentari
-Intocmire de rapoarte si situatii la cererea Directorului General
-Suport in activitatea zilnica a Directorului General

CERINTE

-Studii superioare
-Experienta de cel putin 2 ani intr-o pozitie similara
-Cunostinte foarte bune de limba engleza (scris, citit, vorbit)
-Cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj
-Abilitati de operare PC excelente-pachetul Office: Word, Excel, PowerPoint, Outlook si utilizare internet
-Abilitati de comunicare, planificare si organizare
-Persoana agreabila

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant, telefon, bonuri de masa
-Posibilitate de dezvoltare a carierei intr-o companie aflata in plina extindere
-Mediu occidental de munca