Asistent General Manager

HI-Q MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Monitorizeaza activitatea secretarelor, soferilor si menajerelor din subordinea sa;
-Primeste vizitatorii, clientii si ii indruma catre superiorul ierarhic direct, raspunde intrebarilor de ordin general;
-Raspunde la telefon, preia mesajele pentru presedintele companiei;
-Se ocupa personal de organizarea agendei presedintelui companiei;
-Primeste, redacteaza (procesare texte, corespondenta, faxuri etc.) si expediaza corespondenta;
-Gestioneaza necesarul de consumabile, protocol , necesare activitatii administrative;
-Participa la programele de dezvoltare si formare propuse de superiorii ierarhici;
-Se ocupa de logistica rezervarilor pentru bilete de avion, hoteluri, etc;
-Asigura traducerea documentelor din/in limba engleza;
-Raporteaza saptamanal situatia cheltuielilor administrative si a bugetului alocat.

CERINTE

-Absolventa de studii superioare;
-Experienta de lucru -minim 2 ani;
-Engleza - fluent;
-Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj;
-Buna cunoastere a programelor Microsoft Office.
-Bune abilitati de comunicare si capacitate de contact facil;
-Capabila sa organizeze activitatile intr-o maniera autonoma - abilitati manageriale;
-Sa dea dovada de amabilitate si curtoazie;
-Capacitate de a asimila si procesa rapid informatiile care ii parvin;
-Aspect agreabil, persoana prezentabila cu vocabular profesional adecvat.
Rugam seriozitate

BENEFICII OFERITE

Pachet motivant
Lucru intr-o companie multinationala
Posibilitati reale de dezvoltare profesionala si promovare

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in management si resurse umane