Asistent financiar

KRUK INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

evidenta extraselor de banca
pregatirea rapoartele de Invoice Order Forms pentru toti clientii
emiterea facturilor si urmarirea facturilor emise ( scadentar, incasare)
pastrarea evidentei documentelor interne ale KRUK si pregatirea lor pentru departamentul de Controlling
suport pentru departamentul urmarire furnizori ( primire facturi, urmarire scadentar, pregatirea de OP-uri)
pregateste documentele contabile primare (bilunar) pentru firma de contabilitate
gestioneaza Inventarul pentru activele companiei ( altele decat rechizitele sau stocurile pentru operatiuni)
suport pentru CFO in pregatirea rapoartelor financiare

CERINTE

Cunoasterea aplicatiilor MS Office ( in special Excel )
Buna cunoastere a limbii engleze
Spirit analitic si organizat, abilitati de sintetizare a informatiei
Dinamic si receptiv la schimbare
Capabil sa lucreze sub presiune si sa respecte termene limita
Experienta anterioara in domeniul financiar minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de crestere profesionala si promovare.
In functie de pregatire si abilitatile personale oferim un pachet salarial foarte atractiv

Avem deosebita placere de a va informa ca dezvoltarea dinamica a Grupului KRUK S.A. a condus la constituirea societatii KRUK International S.R.L. Societatea ofera servicii in domeniul administrarii si recuperarii creantelor pe piata romaneasca.

„Noi revigoram fluxul... lichiditatilor Dumneavoastra” – este sloganul care exprima esenta activitatii noastre. Prin recuperarea creantelor, reintroducem banii in circuitul economic.

Pentru societatile din Grupul KRUK S.A. satisfactia Clientilor este de o importanta primordiala. Ne straduim sa le intelegem cit mai bine necesitatile si sa le indeplinim asteptarile. Ne distingem printr-o atitudine individuala pentru fiecare dintre partenerii nostri. De fiecare data oferta noastra este una personalizata, in functie de nevoile clientilor nostri, lucru datorita caruia putem asigura cea mai inalta calitate a serviciilor si cea mai eficace solutie a administrarii creantelor Dumneavoastra.