Asistent Executiv Presedinte

RAIFFEISEN BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Administreaza in totalitate agenda Presedintelui si in functie de situatie si a celorlalti membri ai Consiliului de Administratie, programand si coordonand desfasurarea intalnirilor;
-Monitorizeaza permanent e-mailul Presedintelui, decide in ceea ce priveste delegarea responsabilitatii de raspuns in functie de solicitari;
-Prioritizeaza cerintele clientilor interni si externi in ceea ce priveste programul si activitatile Presedintelui;
-Directioneaza in mod eficient toate problemele, comunicarile (e-mail, corespondenta, telefoane);
-Participa la diverse intalniri, in concordanta cu cerintele existente, alcatuieste agende si minute, asigurand transmiterea lor catre persoanele interesate;
-Asigura desfasurarea in bune conditii a activitatii zilnice de birou (corespondenta, fax, e-mail, telefoane).

CERINTE

-Studii superioare (economice sau juridice)
-Experienta in activitate de asistenta manageriala de cel putin doi ani;
-Experienta in companie multinationala, preferabil in sectorul bancar;
-Cunoasterea aprofundata a limbii engleze;
-Cunoasterea unei a doua limbi de circulatie internationala, de preferat limba germana;
-Abilitati excelente de operare PC;
-Capacitate de organizare si stabilire a prioritatilor;
-Foarte bune abilitati de comunicare – scrisa si verbala;
-Atitudine proactiva si seriozitate.

Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin în afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele în realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si întreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

Raiffeisen Bank Romania
Impreuna suntem mai puternici!