ASISTENT DIRECTOR ZONA - Pitesti, Bucuresti

Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primeste corespondenta externa si o sorteaza dupa gradul de urgenta
Prezinta conducerii corespondenta externa primita, mapele cu documentele inaintate spre aprobare de compartimentele societatii.
Stampileaza corespondenta primita si documentele interne aprobate si completeaza pe document numarul de inregistrare si le returneaza departamentelor
Primeste si transmite faxurile si verifica corectitudinea transmiterii acestora.
Raspunde la telefon si face legatura tuturor departamentelor si birourilor.
Stabileste intalniri de lucru (actiuni, sedinte, audiente) si comunica celor vizati programarea acestora.

CERINTE

Studii superioare
Abilitati de relationare interpersonala, comunicare, seriozitate
Bune cunostinte PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

Oportunitati de promovare rapida in cariera
Mediu de lucru profesionist, intr-o echipa competitiva

Companie cu capital integral romanesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata romaneasca in anul 1994, aducand un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.

In prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.