ASISTENT DIRECTOR - UTI RETAIL SOLUTIONS

UTI RETAIL SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea suportului pentru activitatea desfasurata de catre directorul firmei;
- redactarea corespondentei (fax, memo, e-mail,
note interne, etc.), precum si preluarea
corespondentei;
- informarea directorului cu privire la
corespondenta interna si externa primita si modul
de rezolvare;
- clasarea documentelor si tinerea evidentei stricte
a acestora;
- gestionarea agendei zilnice a directorului;
- participarea la ¿edintele interne ¿i consemnarea
subiectelor;
- stabilirea ordinii de prioritati in intocmirea lucrarilor zilnice si informarea directorului;
Alte activitati specifice (organizarea si reactualizarea fisierelor, redactarea unor materiale de corespondenta, traducerea unor materiale, efectuarea unor formalitati financiare, activitati de protocol, etc.)

CERINTE

Studii superioare finalizate;
minim un an experienta intr-o pozitie similara;
Cunoasterea foarte buna a limbii engleze;
Cunostinte foarte bune de MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
Abilitati dezvoltate de comunicare si organizare, diplomatie, dinamism si atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala
Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale

UTI RETAIL SOLUTIONS este o companie specializat¿ în furnizarea de echipamente ¿i solu¿ii pentru securitatea spa¿iilor comerciale ¿i a fondului de marf¿.