ASISTENT DIRECTOR TEHNIC - PRODUCTIE EVENIMENTE

Five\'s International srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrare baza de date evenimente
- gestiune depozit echipamente
- coordonare echipa tehnica la eveniment
- verificare lista echipamente conform rider-ului tehnic

CERINTE

- absolvent sau student in an terminal persoana tanara, ambitioasa, dinamica cu disponibilitate de a calatori intens.
- cunostinte de operare PC.
- excelente abilitati de comunicare,
- disponibilitate pentru program prelungit, capacitate de rezistenta la stres
- posesor carnet de conducere cat.B de minimum 2 ani
- cunostinte bune de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit 700 RON lunar cu posibilitatea cresterii regulate in functie de performantele obtinute.
Prima de eveniment in functie de performanta.
Desfasurarea activitatii intr-o companie tanara cu perspective mari de dezvoltare, intr-un domeniu (show-business) extrem de dinamic si atractiv.

Five\'s Intl srl este una dintre cele mai importante companii producatoare de evenimente din Romania. Organizeaza evenimente, conferinte, concerte, inchiriaza echipamente de sunet, lumini, audio-video, scenotehnica, efecte speciale si pirotehnice.