Asistent Director Service

AVIA MOTORS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Direct responsabil pentru asistarea Directorului de Service in activitatea de zi cu zi, in vederea asigurarii managementului departamentului. Acest lucru include (fara a se limita la): atragerea de noi clienti, mentinerea unui nivel ridicat de calitate a serviciilor, intocmirea de rapoarte privind activitatea de service, consilierea clientilor la solicitarea acestora, asigurarea legaturii cu reprezentantii flotelor.

CERINTE

Absolvent studii superioare (de preferat studii tehnice );
Experienta pe o pozitie similara de minim 1 an;
Experienta de lucru intr-un service auto (avantaj);
Cunostinte temeinice de operare pe computer (minim Windows si Office);
Abilitati de comunicare si negociere;
Cunostinte despre domeniul auto (avantaj);
Permis de conducere cat B;
Cunostinte avansate de limba engleza (limba germana reprezinta un avantaj).

DESCRIEREA FIRMEI

Multa lume intra in contact cu noi.
In mod evident, oamenii vin la noi cu asteptari, curiozitate, chiar cu griji si pleaca de aici multumiti.
Inca de la inceput ne-am concentrat asupra calitatii serviciilor si ne-am straduit sa realizam un climat de incredere si de ce nu, sa devenim cei mai buni.
Am reusit !
Dar asta este doar ce se vede, pentru ca in spate suntem noi, oamenii de la Avia Motors , profesionisti, dinamici, entuziasti.
Asteptam aplicatia ta, daca apreciezi munca in echipa si iti doresti sa te dezvolti intr-un mediu de afaceri provocator, care sa te reprezinte. Numai candidatii selectati vor fi contactati.