Asistent Director - Ref.A.G.

SC UTI GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea agendei de lucru zilnice a directorului, impreuna cu acesta, cu precizarea intrevederilor din ziua respectiva si a datelor cu privire la acestea (loc, participanti, scop, durata aproximativa)
- Stabilirea ordinii de prioritati in intocmirea lucrarilor zilnice si in informarea directorului cu privire la ce s-a intamplat in ziua respectiva
- Informarea directorului cu privire la corespondenta interna si externa primita si modul de rezolvare
- Redactarea corespondentei departamentului (fax-uri, memo-uri, e-mali-uri, note interne etc)
- Informarea membrilor departamentului cu privire la continutul corespondentei interne si externe primite (memo-uri, note transmise de catre alte directii, etc)
- Tinerea evidentei tuturor telefoanelor primite, zilnic, de catre directorul de departament
- Asigurarea comunicaririi si colaborarii cu directiile din cadrul firmelor UTI
- Redactarea materialelor centralizatoare si analize aferente derularii curente a activitatii

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta pe o pozitie similara minim 1 an
- Cunostinte de limba engleza-nivel mediu
- Cunostinte foarte bune de operare PC - Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), Internet Explorer

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de avansare in cariera
- Salariu atractiv

Solutii IT si Comunicatii, Solutii de Securitate, Instalatii pentru constructii civile, Servicii administrative