ASISTENT DIRECTOR GENERAL OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
*Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

- Intocmeste zilnic agenda de lucru a directorului general;
- Preia sarcinile de rutina ale acestuia:
- Mentine legatura cu partenerii de afacer, cu institutiile statului etc.
- Intocmeste rapoarte perioadice privind desfasurarea activitatii;
- Se ocupa indeaproape de buna circulatie a informatiilor catre directorul general;
- Organizarea si continua actualizare a bazei de date cu clientii companiei precum si buna gestionare a acesteia;
- Inlocuieste directorul in lipsa, in limita sarcinilor delegate de catre acesta;
- Intretinerea site-ul societatii;
- Se ocupa de aducerea la zi a tuturor aprobarilor; avizelor necesare functionarii in legalitate a societatii;
- Organizarea si coordonarea activitiatii in limitele stabilite de directorul general.

CERINTE

- Absolvent studii superioare in domeniile: juridic, administrativ, economic, resurse umane;
- Posesor permis auto categoria B;
- Foarte bune cunostinte operare PC;
- Este de preferat experienta pe post de asistent manager (dar nu obligatoriu);
Candidatul ideal trebuie sa intruneasca toate din urmatoarele conditii: dinamism, spirit dezvoltat de initiativa, foarte bune abilitati de relationare cu semenii; tinuta Office si prestanta; orientare spre rezultate, diplomatie.

BENEFICII OFERITE

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- Selectia are loc numai pe baza de interviu direct;
- Aplicatiile pe internet deseori se pot dovedi INSUFICIENTE.

COMPANIE CE ISI DESFASOARA ACTIVITATEA IN DOMENIUL SOCIO -UMAN, CONSULTANTA MANAGERIALA.