Asistent Director General

Ring Business Development

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea agendei pentru Board Management
- Administrarea corespondentei si a altor documente pentru Board Management
- Redactarea documentelor, prezentarilor si rapoartelor referitoare la activitatea companiei
- Pregatirea calatoriilor de afaceri (rezervari cazare, transport)
- Participarea la intalnirile interne si redactarea proceselor verbale aferente acestora
- Dezvoltarea si mentinerea unei comunicari eficiente la nivel de Board Management si interdepartamentala
- Transmiterea facturilor prin curierat catre clientii societatii.
- Orice alte indatoriri stabilite de administratorii societatii.

CERINTE

- Absolvent studii universitare;
- Cunoasterea limbii engleze (cunoasterea limbii germane este un avantaj)
- Operare PC - Word, Excel, Power Point;
- Experienta similara minim 1 an;
- Excelente aptudini de comunicare, prezentare si relationare interumana;
- Atentie distributiva si capacitate de lucru sub presiune.

BENEFICII OFERITE

1. salariu fix
2. bonuri de masa
3. abonament la o clinica medicala privata
4. telefon mobil
5. CO - conform legislatiei in vigoare

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in dezvoltarea organizationala