ASISTENT Director General

LA FANTANA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asista Dir. Gen. in proiectele inter-departamentale,
- urmareste si organizeaza circuitul documentelor catre departamentele companiei,
- mentine relatia dintre filiale si sediul central al companiei,
- organizeaza si se asigura de buna desfasurare a intalnirilor Directorului General
- realizeaza activitati administrative in departament

CERINTE

- studii universitare
- minim 6 luni experienta intr-o pozitie similara
- cunostinte temeinice MS Office (Word, Excel, Power Point),
- experienta de lucru in cadrul unei companii cu numar mare de angajati - reprezinta un avantaj.
- cunoasterea foarte buna a limbii engleze,
- bune abilitati de comunicare si organizare,
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
- prezenta agreabila si atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

Lider national in servicii de distributie a apei prin sistemul water-cooler