Asistent Director General

HACHETTE DISTRIBUTION SERVICES INMEDIO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilire contacte, scrisori oficiale, preluare mesaje
- Traducere documente, redactare si transmitere corespondenta
- Rezervare bilete avion si rezervare hotel in Romania si in afara Romaniei pentru Comitetul Director
- Organizare agenda si logistica intalniri de afaceri pentru echipa HDSI la sediu si in afara
- Supraveghere activitati secretariat
- Supraveghere activitati protocol; supraveghere comanda produse protocol
- Supraveghere activitati curatenie sediu
- Mentinere contacte consultanta, furnizori, proprietar spatiu sediu
- Organizare lay out birouri, sali de protocol
- Supervizare inventar mobilier firma
- Alte proiecte la cerere

CERINTE

- Studii superioare
- Engleza - avansat, franceza - avantaj
- Cunostinte operare PC( Word, Excel, Microsoft Outlook, Internet)
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Persoana organizata, atenta la detalii
- Atitudine pozitiva
- Rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati reale de dezvoltare profesionala
- Pachet salarial atractiv
- Colectiv de lucru dinamic
- Expunere la un mediu de afaceri international

Companie Multinationala de Distributie si Retail Presa si Produse Culturale