ASISTENT DIRECTOR GENERAL

GREEN NET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza agenda si intalnirile de afaceri ale Directorului General.
Realizeaza corespondenta comerciala cu partenerii externi ai firmei.
Gestioneaza activitatile de birou si problemele administrative.
Tehnoredacteaza documentele si rapoartele specifice.
Stabileste si organizeaza intalniri, sedinte pentru top managementul companiei.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara de minim 2-3 ani.
Studii superioare finalizate.
Cunostinte de limba engleza - nivel avansat; cunostinte alta limba straina reprezinta avantaj.
Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel, Project, Power Point) – nivel avansat.
Capacitate de analiza si sinteza.
Excelente abilitati de comunicare si relationare sociala.
Prezenta agreabila.
Proactiva.
Ordonata, organizata, punctuala, serioasa.
Disponibilitate de lucru sub stres si peste program.
Comportament profesional, dinamism si responsabilitate.
Foarte buna capacitate de adaptare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Mediu de lucru profesionist.
Oportunitati de perfectionare profesionala.

Companie de import si distributie produse cosmetice si fito-terapeutice, membra a grupului de firme FARMEXIM - HELP NET - GREEN NET.