ASISTENT DIRECTOR FINANCIAR

SKILL TEAM - Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistentul directorului financiar mentine relatia cu banca, inregistreaza operatiunile de incasari si plati, tine evidenta clientilor, furnizorilor, pregateste borderourile CEC/BO, ordine de plata

De asemeni este responsabil cu:
- scanarea documentelor (facturi furnizori, contracte)
- arhivarea documentelor contabile
- sortarea si distribuirea corespondentei si a altor documente.
- intocmirea diverselor adrese
- transmiterea corespondentei .

CERINTE

Vrei o provocare?
Cauti o oportunitate profesionala care sa ti se potriveasca ?
Aplica pentru pozitia de Asistent Director Financiar

Skill Team - www.skillteam.ro - este un integrator de solutii H R, constient de rolul pe care oamenii il joaca intr-o organizatie. Noi intelegem ca succesul, performanta si dezvoltarea personala si profesionala depind de angajatul potrivit pe pozitia adecvata

Iti propunem pozitia de ASISTENT DIRECTOR FINANCIAR in cadrul companiei noastre!

Este important pentru noi sa indeplinetsi urmatoarele cerinte:
- sa ai studii de specialitate (liceu economic, facultate de profil an terminal sau absolvita)
- cunostinte utilizare MS Office - Word, Excel
- sa fii o persoana organizata, care da dovada de capacitate de asimilare rapida, responsabilitate, respectarea termenelor limita, atentie la detalii, lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Viitorului nostru coleg ii oferim:

- salariu conform nivelului profesional
- lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice
- traininguri pe partea de soft skills si hard skills
- posibilitatea de a se implica in diferite proiecte ale companiei
- program flexibil
- perspective de promovare in functie de rezultate.

Skill Team - www.skillteam.ro - este un integrator de solutii H R, constient de rolul pe care oamenii il joaca intr-o organizatie. Noi intelegem ca succesul, performanta si dezvoltarea personala si profesionala depind de angajatul potrivit pe pozitia adecvata.