Asistent Director Farmacii

Omnia Farmacii

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asista Managerul Farmaciilor in relatia cu Casele de Asigurari;
- Participa activ la intocmirea dosarelor si a documentelor necesare incheierii contractelor cu ¿Casele de Asigurari¿;
- Implementeaza si se asigura ca toate instrumentele de management si organizare din cadrul punctelor de lucru ¿Farmacii¿ care duc la buna desfasurare a activitatii sunt repectate;
- Asista Managerul Farmacilor in activitatea de organizare in bune conditii a activitatii de vanzari din cadrul farmaciilor in conformitate cu prevederile legislatiei din domeniul comertului farmaceutic.

CERINTE

- Constituie avantaj experienta anterioara in domeniu farmaceutic;
- Persoana analitica, foarte atenta la detalii, bine organizata, flexibila, ambitioasa, comunicativa.
- Studii superioare sau an terminal;
- Cunostinte de operare calculator pachetul "Office" dar si de alte softuri si aplicatii folosite in gestionarea vanzarilor;
- Permis auto cat. B.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesional si concurential;
- logistica pusa la dispozitie de companie;
- formare profesionala specializata;
- salariu in primele trei luni intre 700-1000 Ron;
- plan de cariera.

Omnia Farmacii - membra a M-grup - reprezinta un lant de farmacii aflat in plina dezvoltare. Prima farmacie Omnia a fost deschisa in iunie 2005
Obiectivul nostru principal consta in cresterea calitatii seviciilor, ceea ce a dus si la cresterea cifrei de afaceri.
Misiunea noastra este sa fim sprijinul prefereat al sanatatii clientilor nostri, atat prin oferta de produse cat si prin serviciile de consiliere profesionale.
Viziunea noastra este sa devenim reteaua de farmacii cu cele mai complexe servicii farmaceutice.
Valorile Omnia:
- Respectul pentru pacient prin consiliere profesionala
- Creativitate si inovatie in slujba clientului, incurajarea initiativei personale, implicare si responsabilitate sociala
Grija fata de pacient si gama variata de servicii adresate pacientilor si-au gasi expresia in sloganul \"Omnia, farmacia mereu alaturi de tine\"