ASISTENT DIRECTOR - DIVIZIA IT&C

SC UTI SYSTEMS SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea suportului pentru activitatea desfasurata de catre Directorul de Business Unit;
- redactarea corespondentei (fax, memo, e-mail,
note interne, etc.), precum si preluarea
corespondentei;
- informarea Directorului de BU cu privire la
corespondenta interna si externa primita si modul
de rezolvare;
- clasarea documentelor si tinerea evidentei stricte
a acestora;
- gestionarea agendei zilnice a Directorului de BU;
- participarea la ¿edintele interne ¿i consemnarea
subiectelor;
- stabilirea ordinii de prioritati in intocmirea lucrarilor zilnice si informarea Directorului;

Alte activitati specifice (organizarea si reactualizarea fisierelor, redactarea unor materiale de corespondenta, traducerea unor materiale, efectuarea unor formalitati financiare, activitati de protocol, etc.)

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- minim un an experienta intr-o pozitie similara;
- Cunoasterea foarte buna a limbii engleze;
- Cunoasterea limbii franceze reprezinta avantaj;
- Cunostinte foarte bune de MS Office (Word, excel, PowerPoint);
- Abilitati dezvoltate de comunicare si organizare, diplomatie, dinamism si atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala
Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale

Lider in dezvoltarea de solutii, produse si servicii de inalta tehnologie, cu rezultate remarcabile in zona de cercetare-dezvoltare si inovare, divizia IT&C acopera ca arii de expertiza: dezvoltare software, solutii de securitatea informatiei, comunicatii, solutii de criptare si compatibilitate electromagnetica, precum si integrare de sisteme informatice.

Detalii despre preocuparile si realizarile echipei IT&C din grupul UTI pot fi obtinute vizitand site-ul www.uti.ro