Asistent Director comercial

SC SVF MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Postul presupune controlul activitatii de inchiriere si vanzare a echipamentelor de telecomunicatii catre clientii societatii. Nu este necesara cunoasterea prealabila a tipurilor de echipamente comercializate de societatea noastra.

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare
- Bune capacitati de organizare
- Perseverenta
- Cunostinte medii de limba engleza
- Cunostinte operare PC
- Windows
- Word
- Excel
- Outlook/ Outlook express
- Navigare Web

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Training pe post

SVF MANAGEMENT fondata in anul 1998 a avut si are o mare contributie in dezvoltarea infrastructurii la nivel national in domeniile, telecomunicatiilor si transportului de date prin internet.
Certificatele ISO 9001:2000 si CISCO pe care le detinem, precum si parteneriatele cu organizatii precum Mobifon si Orange garanteaza calitatea serviciilor pe care le oferim.