ASISTENT DIRECTOR COMERCIAL

SC ROBEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea, centralizarea si transmiterea catre departamentul de logistica&transport a comenzilor de la clientii cash&carry (Metro, BricoStore, Praktiker, Interhome, etc.);
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu sefii de raion din magazinele cash&carry;
- urmareste livrarea si receptia marfurilor catre clientii cash&carry (impreuna cu dep. logistica&transport);
- preia, centralizeaza si transmite comenzile de la agentii comerciali din tara.

CERINTE

- pregatire medie (liceala) sau superioara, certificata cu diploma de absolvire;
- cunostinte de operare calculator (Windows XP, O Office);
- capacitate de lucru cu temene limita;
- proactiv, gandire analitica

BENEFICII OFERITE

- conditii deosebite de lucru;
- pachet salarial atractiv.

Industria exploatarii si prelucrarii lemnului a capatat o amploare deosebita in ultimii 10 ani iar vanzrile produselor din lemn au cunoscut o crestere majora pe piata interna si externa.
Grupul ROBEL face parte din cei care au contribuit la aceasta dezvoltare si, in prezent ocupa unul din primele locuri in topul productiei si distributiei materialelor/produselor din lemn. SC ROBEL SRL este principalul distribuitor al produselor din lemn (usi, sicrie, dusumea, lambriu, parchet, panouri lamelare) pentru retelele de magazine cash&carry, pentru agentii economici care activeaza pe piata constuctiilor cat si pentru depozite, magazine de desfacere si clienti finali.