Asistent Director Audit Intern

UTI Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmirea agendei de lucru zilnice a directorului
-stabilirea ordinii de prioritati in intocmirea lucrarilor zilnice si in informarea directorului
-informarea directorului cu privire la corespondenta interna si externa primita si modul de rezolvare al acesteia
-redactarea corespondentei (fax, memo, e-mail, note interne, etc.)
-clasarea documentelor si tinerea evidentei stricte a acestora
-alte activitati specifice (organizarea si reactualizarea fisierelor, redactarea unor materiale de corespondenta, traducerea materialelor, efectuarea unor formalitati financiare, activitati de protocol, etc.)
-realizarea de prezentari electronice
-asigurarea secretariatului pentru intalniri (intocmire minuta intalnirii, organizare documente pentru prezentare, etc)
-administrarea bugetului departamentului

CERINTE

-studii superioare (studii superioare in domeniul economic pot prezenta un avantaj)
-experienta pe o pozitie similara minim 2 ani
-cunostinte de limba engleza - nivel avansat (o foarte buna cunoastere a termenilor economici poate prezenta un avantaj)
-cunostinte foarte bune de operare PC - Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), Internet Explorer

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, profesionist.
- Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala.
- Salariu motivant.

Solutii IT si Comunicatii, Solutii de Securitate, Instalatii pentru constructii civile, Servicii administrative