Asistent director achizitii pentru sediul central din Aricestii Rahtivani

PLUDI MARKET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se afla in subordinea directa a Directorului de achizitii,
- Intocmeste rapoarte, stabileste intalniri,
- Prezinta anumite situatii,
- Alte activitati specifice de secretariat.

CERINTE

- Absolventa a unei facultati cu profil economic sau de limbi straine,
- Siguranta si indemanare in utilizarea produselor MS Office,
- Cunostinte bune de limba germana, engleza prezinta avantaj,
- Comunicativ, flexibil, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra se concretizeaza in:
- sanse de cariera intr-un mediu profesionist,
- loc de munca sigur si de viitor intr-o companie multinationala de succes,
- o echipa tanara si motivata,
- pachet salarial motivant.

Pludi Market SRL este o retea de magazine de tip discount apartinand concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial.
In prezent in Romania exista 77 magazine Pludi Market , urmand ca reteaua sa se extinda in urmatorii ani.