Asistent Director

Sigma Technomed

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asistent al directorului
-urmareste comenzile primite, situatia stocurilor, pregateste comenzile catre furnizori, supravegheaza derularea importurilor;
-pregateste oferte pentru licitatii
-pregateste ofertele necesare directorului pentru intalniri
-efectueaza diferite rapoarte si studii solicitate de director
-se ocupa de operatiunile zilnice necesare desfasurarii activitatii curente

CERINTE

-studii superioare finalizate (constituie avantaj specializari in fizica, chimie, biologie, medicina, inginerie)
-organizat
-inteligent, creativ
-capabil sa rezolve sarcini diverse in timpul stabilit
-capabil de initiativa
-sa poata respecta termenele limita
-atentie la detalii
-limba engleza, nivel avansat (scris-vorbit)
-cunostinte avansate PC (word, excel, internet)

BENEFICII OFERITE

-oprotunitatea de a creste ca profesionist
-salariu motivant

Firma activeaza in domeniul echipamentelor pentru laboratoarele clinice, avand specialisti cu vechime de peste 10 ani. Suntem o companie dinamica, care pune in prim plan oamenii din echipa