Asistent Director

STFD TRANSFOND S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste agenda si organizeaza documentele directorului
- Efectueaza corespondenta directorului cu partenerii
- Intocmeste diferite analize, rapoarte, documente, in functie de solicitari
- Elaboreaza prezentari si alte materiale de acest fel
- Elaboreaza minute ale intalnirilor la care participa

CERINTE

- Cunostinte de utilizare a aplicatiilor de birotica tip Microsoft
- Foarte buna cunoastere a limbii romane
- Cunoasterea limbii engleze (min. nivel mediu)
- Capacitate de relationare si comunicare deosebite
- Gandire logica si structurata astfel incat sa poata utiliza cu maxima eficienta resursele materiale si de timp de care dispune
- Prezenta de spirit si capacitate de adaptare rapida la diferite situatii
- Atentie la detalii
- Capacitate de invatare si sinteza
- Capacitatea de a construi un text coerent pe baza unui set de idei furnizat
- Persoana serioasa, responsabila

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru modern si dinamic
- Pachet salarial motivant

TransFonD este Operatorul Sistemului Electronic de Plăți din România, furnizor de servicii de facturare și arhivare electronică, operatorul Liniei de Urgență pentru Carduri.

Domeniul principal de activitate îl constituie furnizarea de servicii de compensare şi decontare a plăţilor fără numerar în monedă naţională, pentru instituţiile de credit, Banca Naţională a României, Trezoreria Statului şi alte instituţii financiare.